coffee beans 

Atsvaidzinošs un barojošs krēms "Cidonija"

Krēms Cidonija ir no jaunās sejas kopšanas līnijas, kas paredzēta visiem ādas tipiem.
Krēma sastāvā ir izmantoti tikai Latvijas augi, jo tā ir vislabākā saderība ar cilvēka organismu. Īsie pavasari un vasaras šajos augos koncentrē ļoti spēcīgu enerģētiku, aromātus un dziedniecisko sastāvu.
Cidonija - “ziemeļu citrons” ir ļoti bagāta, jo savā sastāvā satur gan augļskābes, gan vitamīnus, gan mikroelementus.
Cidoniju serdīšu un sēkliņu ekstraksts, kā arī sēkliņu eļļa satur, mazos daudzumos, cianogēno glikozīdu amigdalīnu, kurš ir zināms, kā līdzeklis “satrakotu šūnu” savaldīšanai.
Bez tam krēma sastāvā ir izmantoti piparmētru, kumelīšu, ceļmallapu ekstrakti un smiltsērkšķu eļļa, kura satur A,C,E vitamīnus, tie neitralizē brīvos radikāļus, novērš lipoperoksīdu veidošanos un aizsargā pret UV staru kaitīgās iedarbības. Krēms veicina ādas šūnu vielmaiņu, aktivizē šunu atjaunošanos un to membrānu aizsardzību.


Cena: 5.10 Eur
Dziednieciskie zīmulīši "Cidonija"

Zīmulīšos izmantoti tikai Latvijas augi, kuros mūsu īsie pavasari un vasaras koncentrē ļoti spēcīgu enerģētiku un dziedniecisko sastāvu. Zīmulīšos esošo augu eļļu ekstraktu kompleksam ir daudzfunkcionāla farmokoloģiska iedarbība uz cilvēka organismu.
Cidonija- “ziemeļu citrons” ir bagāta ar vitamīniem, augļskābēm un mikroelementiem, bet sēkliņas satur, ļoti mazos daudzumos, cianogēno glikozīdu - amigdalīnu, kurš ir zināms kā līdzeklis “satrakotu šūnu ” savaldīšanai. Smiltsērkšķu augļos ir daudz karotinoīdu un vitamīnu - B1,B2,B12, C, E, K, kas labvēlīgi iedarbojas uz organismu, neitralizējot brīvos radikāļus un aizsargājot pret UV staru kaitīgo iedarbību, veicinot šūnu un brūču dzīšanu, piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Piparmētrai ir nomierinoša spazmolītiska pretsāpju iedarbība. Ceļmallapas biogēni aktīvās vielas veicina dziedzeru darbību, aptur asiņošanu, dziedē brūces. Kliņģerītes palīdz aknu, žultsceļu un žultspūšļa iekaisuma gadījumos, mazina ginekoloģiska rakstura sāpes. Kumelītei ir dezinficējošas īpašaības, grūti dzīstošu brūču un hemoroīdu ārstēšanai. Ceriņu ziedi mazina muskuļu un locītavu diskomfortu.
Zīmulīšus lieto uzziežot uz problemātiskajām ķermeņa zonām, kā arī ārējām gļotādām. Organisms zīmulīšu kompozīcijas sastāvu ātri asimilē, nodrošinot profilaksi un labsajūtu visam ķermenim. (10gab/iep)


Cena: 7.00 Eur
Dziedniecisks krēms saules apdegumiem

Krēms paredzēts ādas kopšanai pēc saules apdegumiem. Ieteicams visiem ādas tipiem. Krēms baro, mitrina un nomierina ādu, kā arī mazina pēcapdeguma sekas. Dabīgie augu ekstrakti, avota ūdens un anolīts jeb “nedzīvais ūdens” mazina sāpes, pampumu un diskonforta sajūtas.Koraļļu kompleks ar 72 mikroelementiem dezaktivizē brīvos radikāļus, ko veido saules UV starojums. Dabīgās augu eļļas satur E vitamīnu un nepiesātinātās taukskābes, kas nodrošina mikroelementu un barojošo vielu ātru novadīšanu līdz šūnu līmenim, tā veicinot ādas vielu maiņas procesus, kavējot tās novecošanos.
Rezultāti būs pārsteidzoši jau pēc dažām minūtēm - samazināsies ādas diskonforta sajūtas un ātri iesūcoties, krēms nomierinās arī dziļākos ādas slāņus.


Cena: No 4.80 Eur
Kolekcija

Kolekcija sastāv no deviņiem pašu izvēlētiem produktiem 10ml iepakojumos. Kolekcija ļauj iepazīties ar "Ekoell" produkciju un katram atrast sev piemērotāko krēmu, kā arī noderēs kā lieliska dāvana.

Cena: 20 Eur

Kontakti  |   Atsauksmes  |   Personālam

LATVIJAS ZINĀTNISKI AGRORŪPNIECISKĀ FIRMA SIA "EKOELL" DABAS VIELAS SKAISTUMAM UN VESELĪBAI