coffee beans 

AKTUALITĀTES

Piegāde mājās!

 Piedāvājam iespēju iegādāties produkciju un saņemt mājās!

 

Laimīgās stundas!  2018.gadāRopažu iela 140-413,Rīga.

PIRMDIENĀS visai Ekoell produkcijai 15% atlaide! No 09.00-16.00, neskaidrību gadījumā zvanīt pa Tel: 67542454 vai 29422536. 

Lai labāk iepazītu  mūsu produkciju ir iespējams iegādāties Mini kolekciju, kurā ir iekļauti deviņi dažādi produkti pēc pašu izvēles par 20eiro.

Jau 28 gadus EKOELL dabīgā kosmētika rūpējas par Jūsu sejas un ķermeņa ādas labsajūtu gan ziemas spelgoņā,gan vasaras karstumā,gan sargā no  pavasara saules stiprajiem starojumiem,gan rudens skaurdajiem vējiem.Un tie ir vairāk kā 110 dažādi kosmētikas izstrādājumi,kas satur unikālos Latvijas augus,kas parūpēsies par Jūsu sejas un ķermeņa ādas labsajūtu.Mūsu īsie saules mēneši augos un ziedos koncentrē neaptveramu dzīvības enerģiju,vitamīnu bagātību un pasakainus aromātus,kas maigi sakārtos gan jūsu veselību,gan dvēseli.

Mūsu dabīgās kosmētikas  uzdevums ir rūpēties par ādas veselību,to mitrinot,barojot un atjaunojot visas diennakts garumā.

   

 

     Vabūt tie būs - violetie vai "BALTIE CERIŅI", "MAIJPUĶĪTE", "NAKTSVIJOLE", "PUĶUZIRNIS", "VĪGRIEZES UN MELLENES", "FRĒZIJA", "ROZE", "KUMELĪTE",KARALISKĀ LILIJA,ZĪDA MAGONE vai ZELTA STĪGA,CAROTINO vai krēms ar  MANDEĻU EĻĻU,"ŪDENSROZE",DZINTARA PĒRLE","AĻĢE","PĒRLE"vai jaunais krēms"CIDONIJA"ar augļskābēm.

Pavasaris un vasara ir lidojošo un lienošo mošķu laiks,kuri ir spējīgi sabojāt jebkuru atpūtu,tādēļ iesakām jau sen pārbaudīto un par labu atzīto"KRĒMU ODU UN ĒRČU ATBAIDĪŠANAI",kura aromātu tie necieš.Bez tam,krēms nomierina kukaiņu koduma vietas un atvēsina ādu.Uzspiežiet uz nosaukumu,uzzināsiet 10 klientu atsauksmes.Pamēģiniet arī Jūs,varbūt noderēs.Rudens un ziemas mēnešos ar šo krēmu var apziest sāpošas locītavas vai iesnu laikā ieziest deguna gļotādā,mazināsies iesnas un sausuma sajūta degunā.

Pēdējais jaunums ir "DZIEDNIECISKS KRĒMS PĒC SAULES APDEGUMIEM",par kuru ir devuši savas pozitīvās atsauksmes portāla medicīne klienti.

 

Lai sakārtotu ādas bioloģiskos procesus noderēs dzīvie ziedūdeņi - "ROZE", ''KUMELĪTE'', ''LAVANDA'',kurus vēlams izsmidzināt uz ādas pēc vēlēšanās.

 Katrā mājā pa rokai ir jābūt tonizējošam krēmam EKOELL-A ar koraļļu kompleksu, kas nomierinās nejauši apdedzinātu ādu vai nu pie pannas vai saules staros, vai kukaiņu kodumus, vai nejauši ierautu skabargu. Jau pēc pāris minūtēm būs jūtams atvieglinājums, bet vēl jāturpina ziest krēmu vairākas reizes, kamēr āda ir pilnīgi nomierinājusies. Tad nepaliks nekādu pēdu no negadījuma. Vēl labi palīdz hemoroīdiem,tad jāapziež vieglām kustībām  zarnas izeja, un pēc mirkļa jau jutīsiet lielu atvieglinājumu. LAI PALĪDZ !

Labas atsauksmes no lietotājiem ir ieguvuši krēmi: "Savāda vasara", "Pērle" , "Sviesta krēms sejai" , "Dzintara pērle" un  ''Ekoell-A ar koraļļu kompleksu'', "Odu un ērču atbaidīšanas krēms", "Sejas krēms Cidonija", "Krēms matu kopšanai "Kliņģerīte""  .Uzspiežot uz attiecīgo nosaukumu,uzzināsiet 10 klientu atsauksmes par konkrēto krēmu.

                                 

 

     Pamēģiniet visas dienas garumā gan no rīta, gan vakarā noņemt dienas netīrumus un kosmētiku ar PIENIŅIEM: "ĀBELĪTE", "JASMĪNS" un "AR ROŽU ZIEDLAPIŅĀM"

 vai notīrīt vakarā ar Cēsu SVĒTAVOTA \udeni saturošajiem tonikiem ar CITRONA EĻĻU,ar ROŽU EĻĻU,JŪRAS SVAIGUMU,DZINTARA PĒRLI vai AĻĢI.

     Īpašās augu formulas satur keramīdus, kas atjauno ādu no iekšpuses un mazina grumbu rašanos. Āda tiek stimulēta ražot kolagēnu, kas ir viens no galvenajiem ādas gluduma un tvirtuma komponentiem. Šos augus satur krēms"RUDZUPUĶE"un želejkrēms "MADARA", kuri ir izstrādāti speciāli acu ādas zonai, lai mazinātu grumbas ap acīm.Tagad tie ir iepildīti 10ml kārbiņās.Aukstā,vējainā laikā ieteicams ir krēms lūpu kopšanai ĀBEĻZIEDS mazā,ērtā kārbiņā,ko var ielikt somīņā,gan Sviesta krēms PERSIKS,kuršs satur Ši sviestu-maigu,mīkstinošu komponentu.

 

     Krems "MĀRĪTE" saudzīgi tīra, kopj un aizsargā bērna ādu, jo bērnu āda, kurai ir pazemināts tauku saturs, pati sevi nespēj pasargāt no ārējās vides iedarbības. Krēms arī labi pasargā no ultravioletajiem stariem. Vēl ir izstrādāts speciāls krēms jauniešiem "CIEDRS", kas satur ciedru eļļu un bagātīgu augu sastāvu, kas regulē ādas vielumaiņu.Vēl iesakām bērnu ādas kopānai krēmus KUMELĪTE,ALVEJA,EKOELL-A un LILIJU.Noderēs arī balzāmi ZEMENĪTE,MELONE un CITRONS.     

 

 

      "
                                                                                             
                                                                                            
                                                                                             

 Ķermeni jauki sasildīs kāda no 14 dažādajām masāžas eļļām, kuru sastāvos ir svaigo ziedu eļļu ekstrakti un ēteriskās eļļas,pēc Jūsu izvēles atiecīgajā noskaņojuma mirklī.Ļoti iecienīta ir kosmētiskā eļļa DZINTARA PĒRLE ar dabīgo Baltijas dzintaru.

    Jebkurš gadalaiks prasa pastiprinātu roku kopšanu, kur var palīdzēt: "KRĒMS ROKU KOPŠANAI", balzāms "ĪRISS" un "Sviests roku kopšanai''.

Un vienmēr  kāju skaistumam un labsajūtai jāvelta īpšas rūpes, šeit talkā varētu nākt: "KRĒMS KĀJU KOPŠANAI", balzāms "MĀRSILS" un "Deviņzālīšu balzāms"

 balzāms'' DIŽEGLE'",krēms "PROPOLISS" masāžas eļļa"TĒJAS KOKS", krēms" PAPARDĪTE"vai krēms"LAVANDA". Labi palīdz krēms"EKOELL-K"ar koraļu kompleksu un "dzīvo ūdeni-katolītu".


Kontakti  |   Atsauksmes  |   Personālam

LATVIJAS ZINĀTNISKI AGRORŪPNIECISKĀ FIRMA SIA "EKOELL" DABAS VIELAS SKAISTUMAM UN VESELĪBAI